پاورپوینت صحیفه ملعونه

مطالب دیگر:
📃مقاله پژوهشی آماده پذیرش-تأثیر کارآفرینی و قابلیت بازاریابی بر مزیت رقابتی پایدار📃پروپوزال بررسی رابطه‌ی شیوه های فرزند پروری و شخصیت با گرایش به اعتیاد📃بررسی نگرش کشاورزان به کاربرد فناوری اطلاعات در ترویج و آموزش کشاورزی(مطالعه موردی شهرستان اهواز)📃پروپوزال بررسی حقوقی فرزند خواندگی در ایران📃بررسی ماهیت وآثار حقوقی امضاهای الکترونیکی📃پروپوزال بررسي رابطه تيپ هاي شخصيتي با رضایت مندي شغلي بين كاركنان شهر ايلام📃مقاله خاتم کاری همراه پاورپوینت📃بهره وری صنایع کارگاهی کوچک و تاثیر آن بر توسعه شهری « مورد پژوهش، شهر بومهن »📃تاثیر مدیریت و رهبری بر توانمند سازی نیروی انسانی سازمان ها📃تاثیردرمان روانشناختی براساس الگوی ماتریکس در پیشگیری از وابستگی به مصرف مت آمفتامین📃ساماندهی معابر جدید با الگو پذیری از معابر بافت قدیم📃بررسی تاثیر مالیات برارزش افزوده در روند درآمدهای مالیاتی دولت📃فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف مدرسه 2 طبقه با اندازه گذای کامل قابل ویرایش📃فایل اتوکد پلان معماری طبقه اول مدرسه 2 طبقه با اندازه گذای کامل قابل ویرایش📃فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف مدرسه 2 طبقه با مبلمان کامل قابل ویرایش📃فایل اتوکد برش مدرسه 2 طبقه کامل قابل ویرایش📃فایل اتوکد پلان معماری طبقه اول مدرسه 2 طبقه با مبلمان کامل قابل ویرایش📃فایل اتوکد برش ساختمان سرویس بهداشتی مدرسه کامل قابل ویرایش📃فایل اتوکد پلان معماری سرویس بهداشتی مدرسه با مبلمان کامل قابل ویرایش📃فایل اتوکد نما مدرسه 2 طبقه کامل قابل ویرایش

شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات31حجم4093/997 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 31 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

امیرالمومنین علی(ع) می فرمایند: همانا آغاز پدید آمدن فتنه ها (فرقه ها) هوا پرستی و بدعت گذاری در احکام آسمانی است. اگر کسی در تاریخ فرقه ها مطالعه کند می بیند که معمولا فرقه سازی ها با همپیمان شدن و برنامه ریزی عده ای منافق که به خاطر هوا و هوس های خود نمی خواستند در کنار بقیه مسلمین و زیر پرچم اسلام باشند، شروع می شد. مهمترین و قدیمی ترین این پیمانهای منافقانه مواردی بود که در صدر اسلام بوجود آمد و سرلوحه ای شد برای فتنه ها و فرقه سازی های بعدی. بعد از اعلام عمومی ولایت علی(ع) در غدیرخم، عده ای از منافقین که نمی توانستند استمرار رسالت را در ولایت علی(ع) تحمل کنند، برای پیمان شکنی و غصب خلافت هم قسم شدند. این عده که نقشه ترور رسول الله(ص) را نتوانستند عملی کنند به ناچار به پیمان شکنی روی آوردند و برای گمراه نمودن مسلمین به سند سازی ودروغ پراکنی روی آوردند. در این مبحث به یکی از کارهای منافقانه این گروه یعنی نوشتن صحیفه اشاره می شود.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

پشت پرده صحیفه

متن صحیفه

مطالب طراحی شده در این صحیفه

رد مفاد صحیفه

حسرت منافقین در لحظه مرگ

پایان

عنوان : صحیفه ملعونه

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"