آرک مدل Arch model vol 1 - 3

مطالب دیگر:
🔗آشنایی با بورس اوراق بهادار و نحوه سرمایه گذاری در آن🔗پوستر راهنمای سریع انتخاب آزمون های آماری🔗موفقیت در مکالمه و لغات برای آزمون آیلتس همراه فایل صوتی و پی دی اف🔗 اهداف و ابعاد تحریف خط امام (ره) 🔗مهندسی تاسیسات الکتریکی🔗مقاله آشنایی با مفهوم تجدید ساختار در صنعت برق🔗محافظ فایل قوی🔗پاورپوینت GIS و کاربرد آن در طرح های توسعه شهری نمونه منطقه 4 اصفهان🔗پاورپوینت چگونگی استفاده از عکس های هوایی برنامه ریزی های شهری🔗پاورپوینت مطالعه انواع شهر ها🔗فرآیند و معرفی مدل AHP🔗جم رایگان و ترفندهای کلش🔗پاورپوینت کاربرد GIS در مدیریت شهری🔗سورس پروژه ناتمام حل انتگرال نامعیین به روشی ورودی معادله و تفسیر آن🔗طرح گاوداری شیری 50 رأسی🔗مشکلات ناف در گوساله های تازه متولد شده🔗شیر گاو🔗تغذیه گاو🔗راهنمایی و توصیه های کاربردی جهت آغاز فعالیت پرورش شترمرغ🔗رهنمون های لازم پیشگیری از بروسلوز برای کارگران کارخانه بسته بندی گوشت

در این فایل آرک مدلArch model vol1بخش سوم قرار گرفته است. این فایل قابل ویرایش برای علاقه مندان به تری دی مکس طراحی شده است.این فایل در کل دارای21مدل مبل دو نفره تری دی مکس می باشد.


مشخصات فایل
تعداد صفحات21حجم47713/473 کیلوبایت فرمت فایل اصلیzip
توضیحات کامل

این فایل شامل 21 مدل مبل دو نفره قابل ویرایش است. این فایل در 5 فرمتObj، Max،3ds،Jpg،Dxf می باشد.این فایل برای رشته معماری تهیه شده است.


"